22 грудня в Білоцерківській гімназії-початковій школі № 7 було організовано одноденне об’єктове тренування колективу з теми: «Робота керівного і особового складу приймального евакуаційного пункту по прийманню, розміщенню і всебічному забезпеченню евакуйованого населення у разі виникнення надзвичайних ситуацій», яке проводила керівник цивільного захисту в закладі, директор Шуліпа Наталія Борисівна. Під час навчання були розглянуті такі питання:
НАВЧАЛЬНІ ЗАВДАННЯ:
1. Поглибити знання учасників штабного тренування (знову призначеним – довести) щодо:
призначення, складу й основних завдань приймального евакуаційного пункту;
їх обов’язків з виконання заходів з приймання, розміщенню на пункті, персональному обліку і всебічному забезпеченню евакуйованого населення у разі виникнення надзвичайних ситуацій.
2. Вдосконалити практичні навички учасників штабного тренування у виконанні обов’язків по прийманню, розміщенню на пункті, персональному обліку і всебічному забезпеченню евакуйованого населення у разі виникнення надзвичайних ситуацій.
3. Корегувати, у разі необхідності, «Інструкцію начальнику приймального евакуаційного пункту» відповідно до зауважень з боку учасників штабного тренування.
НАВЧАЛЬНІ ПИТАННЯ:
1. Призначення, склад, основні завдання, розміщення та організація роботи приймального евакуаційного пункту та його підрозділів.
2. Розгортання і підготовка до роботи приймального евакуаційного пункту та його підрозділів. Вивчення функціональних обов’язків особовим складом ПЕП.
3. Практична робота підрозділів приймального евакуаційного пункту та його особового складу по прийманню, розміщенню на пункті, персональному обліку і всебічному забезпеченню евакуйованого населення у разі виникнення надзвичайних ситуацій.
На годинах спілкування з учнями проведені бесіди-інструктажі з питань цивільного захисту, а саме «Мінна безпека». Ознайомлені з алгоритмом «Дії населення у разі відсутності електроенергії».
Під час навчання працівникам було рекомендовано ознайомитися із матеріалами сайту освітнього омбудсмена України, ресурсами сайту Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради (сторінка «Цивільний захист»), порталу КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів», зокрема з розділами:
«Острівець незламності»: https://kristti.com.ua/inshe/ostrivets-nezlamnosti/,
«Безпечна країна»: https://kristti.com.ua/inshe/bezpechna-krayina/,
«Мінна Безпека»: https://kristti.com.ua/inshe/minna-bezpeka/
Для того, щоб організувати безпечне шкільне середовище, вчительство має володіти певними навичками. Тому було рекомендовано в січні пройти навчання безплатного курсу «Домедична допомога» на сайті EdEra.
Comentários